Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Tuzlaspor - Gençlerbirliği: 1-1
Tuzlaspor - Gençlerbirliği: 1-1
Tuzlaspor – Gençlerbirliği: 1-1Metin ARSLANCAN / İSTANBUL, (DHA) –STAT: Sancaktepe 15 Temmuz HAKEMLER: Yasin Kol, Ali Tuna, Hüsnü Emre Çelimli TUZLASPOR: Emre Koyuncu – Samet Asatekin, Gökhan Akkan (Dk. 82 Sadık Baş), Gameli, Çağrı Giritlioğlu, Hikmet Çiftçi, Ba, Tidiany, Togui (Dk. 66 stankovski), Mehmet Coşkun (Dk. 82 Ahmethan Köse), MambaGENÇLERBİRLİĞİ: Ertuğrul Çetin – Nzaba, Alperen Babacan, Yasin Güreler, Oğuzhan Berber, Amilton (Dk. 87 Musa Çağıran), Buğra Çağıran, Akabueze, Ensar Kemaloğlu (Dk. 90 11 Oltan Karakullukçu), Melih Bostan (Dk. 68 Özgür Çek) , YatabareGOLLER: Dk. 90 2 Sadık Baş (Tuzlaspor) - Dk. 31 Gameli (Kendi kalesine) (Gençlerbirliği)SARI KARTLAR: Ba, Hikmet Çiftçi (Tuzlaspor) - Akabueze, Özgür Çek (Gençlerbirliği)1’inci Lig’in 34’üncü ve son haftasında Tuzlaspor, konuk ettiği Gençlerbirliği ile 1-1 berebere kaldı ve Giresunspor ve Altay'ın ardından küme düşen 3'üncü takım oldu.Haftaya 37 puanla 14'üncü sırada giren Tuzlaspor, 16'ncı sıraya geriledi ve 38 puanla 1'inci Lig'e veda etti. Sahasında Bandırmaspor'u 1-0 yenen Adanaspor 39 puanla ligde kaldı. Konuk ettiği Manisa FK'yı 2-0 mağlup eden Şanlıurfaspor ise 38 puan ve ikili averaj üstünlüğü ile Tuzlaspor'u geçerek ligde kalmayı başardı.(FOTOĞRAFLI)
En Çok Okunan Haberler