Ali Rıza EREN/ERDEMLİ (Mersin), (DHA)- MERSİN'de oy kullandıktan sonra sahile akın edenler, güneşli havanın keyfini çıkardı. Hava sıcaklığının 30, deniz suyu sıcaklığının 22 derece olduğu kentte, oy kullananlar sahile akın etti. Erdemli ilçesindeki Kızkalesi sahilinde yoğunluk oluşurken, bazı vatandaşlar denize girdi, bazıları da güneşlendi. Bazı vatandaşların da balık tuttuğu görüldü. Kızkalesi Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hüseyin Çalışkan, "Oyunu kullanan vatandaşlar sahile geldi. Otellerimiz, pansiyonlarımız, sahillerimiz hazır. 9 günlük bayram tatilinde tüm vatandaşlarımızı Kızkalesi'ne bekliyoruz" dedi. (DHA)
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Mersin'de oyunu kullananlar sahile gitti
Mersin'de oyunu kullananlar sahile gitti
Ali Rıza EREN/ERDEMLİ (Mersin), (DHA)- MERSİN'de oy kullandıktan sonra sahile akın edenler, güneşli havanın keyfini çıkardı. Hava sıcaklığının 30, deniz suyu sıcaklığının 22 derece olduğu kentte, oy kullananlar sahile akın etti. Erdemli ilçesindeki Kızkalesi sahilinde yoğunluk oluşurken, bazı vatandaşlar denize girdi, bazıları da güneşlendi. Bazı vatandaşların da balık tuttuğu görüldü. Kızkalesi Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hüseyin Çalışkan, "Oyunu kullanan vatandaşlar sahile geldi. Otellerimiz, pansiyonlarımız, sahillerimiz hazır. 9 günlük bayram tatilinde tüm vatandaşlarımızı Kızkalesi'ne bekliyoruz" dedi. (DHA)
En Çok Okunan Haberler