GEREDE BEYAZ ÖRTÜYLE KAPLANDI
Bolu'nun Gerede ilçesinde dün gece başlayan kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi beyaz örtüyle kaplandı, kar kalınlığı 30 santimetreyi buldu. Esnaf dükkanlarının önünü temizlerken, vatandaşlar da araçlarının üzerindeki karları temizledi. (DHA)
FOTOĞRAFLI
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Bolu Dağı'nda kar yağışı (2)
Bolu Dağı'nda kar yağışı (2)
GEREDE BEYAZ ÖRTÜYLE KAPLANDI
Bolu'nun Gerede ilçesinde dün gece başlayan kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi beyaz örtüyle kaplandı, kar kalınlığı 30 santimetreyi buldu. Esnaf dükkanlarının önünü temizlerken, vatandaşlar da araçlarının üzerindeki karları temizledi. (DHA)
FOTOĞRAFLI
En Çok Okunan Haberler